بازار تولید فریم عینک نزدیک بین چه رونقی گرفته است

هنگام خرید عینک و در نظر گرفتن اینکه چه ماده ای را انتخاب کنید، ممکن است متوجه شوید که بسیاری از فریم عینک نزدیک بین از استات ساخته شده اند و تعجب کنید که تفاوت بین استات و پلاستیک چیست و در این مقاله، مزایا و معایب قاب‌های استات و پلاستیک را برملا می‌کنیم و تفاوت‌ها را با جزئیات بیشتر توضیح می‌دهیم.

هنگام خرید فریم عینک، انتخاب ها بی پایان هستند و اگرچه بد بودن برای انتخاب خوب است، انتخاب یک عینک گاهی اوقات می تواند کمی سخت باشد و هنگام در نظر گرفتن اینکه چه ماده ای را انتخاب کنید، ممکن است متوجه شوید که بسیاری از قاب ها از استات ساخته شده اند و تعجب کنید که تفاوت بین استات و پلاستیک چیست.

به طور خلاصه، استات که به عنوان استات سلولز نیز شناخته می شود از گیاهان ساخته می شود و این یک پلاستیک مبتنی بر نایلون است که ضد حساسیت است و پلاستیک معمولی از گلوله های نایلونی مبتنی بر نفت ساخته شده است.

فریم عینک نزدیک بین

استات سلولز چیست؟
استات همچنین به عنوان استات سلولز یا زیلونیت شناخته می شود و از خمیر چوب و پنبه ساخته می شود و این یکی از اولین الیاف مصنوعی بود و توسط دانشمند Paul Schützenberge در سال 1865 توسعه یافت و در سال 1940، استات سلولز به عنوان یک ماده عینک پس از سال ها تحقیق معرفی شد.

فریم های استات به دلایل متعددی خاص هستند و یکی این که دارای رنگ ها و الگوهایی هستند که به طور کامل در سراسر قاب ها تعبیه شده اند و فرآیند تولید به این معنی است که بدون استفاده از رنگ می توان به ظاهر دلخواه دست یافت.

این ماده نوآورانه جدید به دلیل دوام و رنگ های چشمگیر خود شهرت زیادی به دست آورد و همچنین به دلیل توانایی آن در تنظیم آسان برای ایجاد یک تناسب سفارشی شناخته شده است و بینایی‌شناسان و تولیدکنندگان عینک، آن را بر پلاستیک‌ها ترجیح می‌دادند که به نظرشان کار کردن با آن چالش برانگیز بود و این به دلیل شکنندگی و مشکلات دیگر بود.