کفش اسکیچرز مردانه اورجینال پیشینه ای ایرانی دارند

Skechers یک برند کفش مستقر در ساحل منهتن، کالیفرنیا است و این برند که اکنون بیشتر به خاطر کفش اسکیچرز مردانه اورجینال و غیررسمی، راحت و شیک خود شناخته می‌شود، این برند در ابتدا چکمه‌های کاربردی و کفش‌های اسکیت تولید کرد.

Skechers در سال 1992 تأسیس شد و به سرعت از طریق تأیید افراد مشهور و تبلیغات به محبوبیت رسید و این کفش‌های سبک زندگی و عملکردی، از جمله طیف Skechers Memory Foam را ایجاد می‌کند.

کفش اسکیچرز مردانه اورجینال

بنابراین اکنون می دانید آنها چه هستند، آیا Skechers برای پاهای شما خوب است؟ بیایید ابتدا مزایا را در نظر بگیریم و به طور کلی، محصولات Skechers راحت و حمایت کننده هستند و کفی مموری فوم باعث ایجاد بالشتک برای پا می شود.

آنها همچنین قابلیت تنفس و انعطاف پذیری دارند و تنها اخطار؟ Skechers به طور خاص برای مشکلات پا طراحی نشده اند و بنابراین، اگر از مشکل خاصی در پا رنج می برید، بهتر است قبل از انتخاب کفش مناسب، مشاوره مناسب را دریافت کنید.

Skechers از چه چیزی ساخته شده است؟
اسکچرها از چه ساخته شده اند

کفش های Skechers به خاطر فناوری مموری فوم معروف هستند و فوم حافظه که در ابتدا توسط ناسا ساخته شد (درست است!)، ماده ای است که به فشار و دما حساس است و این به آن اجازه می دهد تا به شکل قالب درآید و راحتی بیشتری ایجاد کند.

Skechers لایه ای از مموری فوم را به زیره کفش خود وارد کرده است که باعث ایجاد بالشتک اضافی می شود و آنها را فوق العاده راحت می کند و بنابراین اکنون می دانید که Skechers از چه چیزی ساخته شده است، Skechers از کجا ساخته شده است؟ آنها در واقع در کارخانه های مختلف، عمدتاً در چین و ویتنام، تولید می شوند.

Skechers روابط طولانی مدت با این کارخانه ها دارد که تداوم و قابلیت اطمینان را فراهم می کند و تیم تولید Skechers بر فرآیند تولید نظارت می کند و همچنین کنترل کیفیت را برای حفظ استانداردهای بالای محصول خود انجام می دهد.