با پودر ماشین لباسشویی omo ظروف خود را برق بیندازید

امروزه شوینده های لباسشویی به طور فزاینده ای محبوب شده اند، زیرا می توانند به طور خودکار در ماشین لباسشویی اندازه گیری شوند، نرمی، ضد الکتریسیته ساکن، انعطاف پذیری به پارچه ها، ملایم بودن برای چشم و پوست و پخش شدن خوبی در آب نشان دهند. از آنجا که در هنگام استفاده مصرف می شود، فروش مواد شوینده لباسشویی یک تجارت نسبتاً بزرگ است.

لازم به ذکر است پودر ماشین لباسشویی omo جزو قدیمی ترین و محبوب ترین نوع پودر ها در بین سایرین می باشد.

انواع یا مارک‌های مختلفی از مواد شوینده لباس‌شویی فروخته می‌شود، که بسیاری از آن‌ها دارای ویژگی‌های خاصی به عنوان امتیاز فروش هستند. ترکیب شوینده لباسشویی ترکیبی فرموله شده از مواد خام است که می تواند بر اساس خواص و عملکرد آنها در محصول نهایی به انواع مختلفی طبقه بندی شود.

کلاس‌های مختلف مواد اولیه سورفکتانت‌ها، سازنده‌ها، سفیدکننده‌ها، آنزیم‌ها و مواد جزئی هستند که کثیفی، لکه‌ها و خاک را از سطوح یا منسوجات پاک می‌کنند و حس و بوی مطبوعی به آن‌ها می‌دهند.

خواص فیزیکی و شیمیایی سورفکتانت ها آنها را برای اهداف شستشو مناسب می کند.

مواد شوینده لباسشویی به طور سنتی جامد پودری یا دانه ای بوده است، اما استفاده از شوینده های مایع لباسشویی در طول سال ها به تدریج افزایش یافته است و این روزها استفاده از مواد شوینده مایع برابر یا حتی بیشتر از مواد شوینده جامد است.