این کیف پاسپورتی چرم زنانه که در دستان این چهره معروف می بینید قیمت عجیب و غریبی دارد

اگر با خانواده سفر می‌کنید و باید اسناد همه را مرتب نگه دارید کیف پاسپورتی چرم زنانه به شما در انجام این کار کمک می‌کند، این کیف پول بادوام مانند یک کتاب باز می شود و می تواند شش پاسپورت یا ده کارت اعتباری را بدون احساس حجیم بودن در خود ذخیره کند.

اگر چیزی پوشیدنی می خواهید، کمربند پولی دارای پارچه ریپ استاپ و دو جیب زیپ دار برای ایمن کردن تمام اسناد شما است.

بیشتر مسافران می توانند با فرودگاه و نیاز به آماده بودن مدارک سفر ارتباط برقرار کنند، بنابراین بسیاری از شرکت ها دارندگان پاسپورت مفیدی را ایجاد کرده اند، این روزها اکثر دارندگان گذرنامه همچنین می‌توانند کارت‌های اعتباری، پول نقد، و اقلام کوچک را ذخیره کنند و برای جلوگیری از سرقت دیجیتال، مواد مسدودکننده RFID (شناسایی فرکانس رادیویی) ارائه دهند.

در حالی که برخی از دارندگان پاسپورت به دور گردن بسته می شوند برخی دیگر در اطراف کمر قرار می گیرند یا شبیه به یک کیف پول سنتی هستند، به کمک نیاز دارید که تصمیم بگیرید.

اگر با خانواده سفر می‌کنید و گذرنامه‌های همه را در دست دارید یا مدارک زیادی برای سازماندهی دارید (کارت سوار شدن، بلیط اتوبوس و غیره)، کیف پول مسافرتی و دارنده پاسپورت خانواده از Zero Grid را در نظر بگیرید، کیف پول گذرنامه شیک و مشکی زیپ آن مانند یک کتاب باز می شود و فضای کافی برای ذخیره شش پاسپورت، ده کارت اعتباری یا اسناد مسافرتی متعدد دارد.

این هولدر از پارچه مقاوم در برابر آب ساخته شده و دارای مواد مسدود کننده RFID است، اندازه نگهدارنده پاسپورت خانوادگی 8.9 اینچ است، بنابراین برای جا دادن در جیب بسیار بزرگ است اما به راحتی می توان آن را در چمدان دستی نگهداری کرد.

آزمایش‌کننده ما از طراحی نازک نگهدارنده و دسترسی آسان آن به اسناد مهم خوشش می‌آمد که عبور از فرودگاه را آسان‌تر می‌کرد، این دارنده پاسپورت به شما امکان می‌دهد تا شش پاسپورت، علاوه بر بلیط، پول، چندین کارت اعتباری، کلید و سایر اسناد مسافرتی را در خود جای دهید که آن را برای سفرهای گروهی ایده‌آل می‌کند یا به سادگی همه چیزهایی را که برای یک سفر طولانی نیاز دارید در یک جا نگه می‌دارد.

این مدل کیف پاسپورتی به اندازه کافی نازک است که به راحتی در یک کوله پشتی قرار می گیرد اما همچنان هر آنچه را که نیاز دارید در خود جای می دهد، با گارانتی مادام العمر، طراحی ساده که از مد نمی افتد و استفاده همه جانبه، نگهدارنده گذرنامه خانواده Zero Grid بهترین گزینه شما خواهد بود.

سال‌ها سفر کردن به عنوان یک سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمند و با قیمتی مناسب.